KURUMSAL SES ÇÖZÜMLERİ

Genişbant telefon hizmeti ( Voip : Voice over IP ), internet bağlantısı olan kişilerin telefon görüşmelerini, Kırmızı Telekom omurgası üzerinden yapmalarını sağlayan hizmettir.

Kırmızı Telekom, Voip teknolojisi sayesinde, müşterilerine yüksek kalite ve düşük maliyet sağlayan telefon hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Voip Teknolojisinde uzman kadrosu ile 7×24 anında hizmet verebilme kabiliyeti ile sorunsuz kaliteli ve ucuz görüşme imkanı sunan en yenilikçi operatördür.

Kırmızı Telekom, görüşme trafiği yoğun müşterilerimize, trafik yönlerine ve yoğunluğuna göre ihtiyaçlarına en uygun, esnek tarifeler sunarak yüksek iletişim giderlerini minumuma indirmeyi hedeflemiştir.

Kırmızı Telekom müşterileri farklı il, ülke ve kıta’da bulunan şubeleri ile ücretsiz ve sınırsız görüşme imkanına sahiptirler. Ve bu sistem için müşterilerimizin hiç bir altyapı ve cihaz yatırım maliyetine katlanmalarına gerek yoktur.

Müşterilerimiz için tasarladığımız arayüz sayesinde, anlık arama kayıtları ve görüşme tutarlarına anında ulaşılabilmekte, raporlanabilmektedir. Müşterilerimiz, tüm şubelerini tek bir sistem üzerinden takip edebilir, tek fatura ve ödeme kolaylığından yararlanabilir, aramalarını limitleyebilir yapıya sahiptirler.

Kırmızı Telekom; Yurtdışına sehayet eden ve cep telefonu ile yaptığı görüşmelerden dolayı yüksek fatura ödeyen müşterilerimiz için yazılımsal çözümler sunarak, şirketleri ile ücretsiz, müşterileri ile ise yurtiçi tarifelerden faydalanarak görüşme imkanı sunmaktadır.

Müşterilerimize sözleşme öncesinde demo yapma imkanı sunarak, ses kalitesi ve kazanç miktarını görme imkanı sunmaktayız. Daha sonra uzman kadromuz tarafından değerlendirilen trafik yoğunluğu, arama yönlerine göre müşteri odaklı voip çözümleri üretilmektedir.

Kırmızı Telekom sunduğu hizmetler ile tüm müşterilerine katma değerli çözümler üretmeyi hedeflemektedir.